Продажба - Апартамент 234 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
839 000 €
3585 €/m²
  • Обектен код 46304
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 234 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2022
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 600 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 234 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
750 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 38958
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
790 000 € 2791 €/m²
  • Обектен код 45676
  • Квадратура 283 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
880 000 € 4334 €/m²
  • Обектен код 45132
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
785 000 € 10466 €/m²
  • Обектен код 42319
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
730 000 € 7525 €/m²
  • Обектен код 56457
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 020 000 € 8500 €/m²
  • Обектен код 51528
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
1 250 000 € 8561 €/m²
  • Обектен код 44123
  • Квадратура 146 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
890 000 € 3886 €/m²
  • Обектен код 41726
  • Квадратура 229 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
760 000 € 6178 €/m²
  • Обектен код 39938
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
875 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 56071
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин