Продажба - Апартамент 123 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
760 000 €
6179 €/m²
Property 39938 photo 1
Property 39938 photo 2
Property 39938 photo 3
Property 39938 photo 4
Property 39938 photo 5
Property 39938 photo 6
Property 39938 photo 7
Property 39938 photo 8
Property 39938 photo 9
Property 39938 photo 10
Property 39938 photo 11
  • Обектен код 39938
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 123 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 110 m
  • Разстояние до летището: 52 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 123 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
850 000 € 4047 €/m²
  • Обектен код 45693
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 059 000 € 6266 €/m²
  • Обектен код 39433
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
708 000 €
  • Обектен код 42422
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
611 000 € 3471 €/m²
  • Обектен код 38735
  • Квадратура 176 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 3804 €/m²
  • Обектен код 51967
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
640 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 51939
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
792 000 € 9658 €/m²
  • Обектен код 38863
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
678 030 € 4644 €/m²
  • Обектен код 56588
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 4334 €/m²
  • Обектен код 45133
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
815 000 € 6791 €/m²
  • Обектен код 54578
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин