Продажба - Апартамент 210 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
850 000 €
4048 €/m²
Property 45693 photo 1
Property 45693 photo 2
Property 45693 photo 3
Property 45693 photo 4
Property 45693 photo 5
Property 45693 photo 6
Property 45693 photo 7
  • Обектен код 45693
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 210 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 450 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 210 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
840 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 33330
  • Квадратура 90 m²
  • Разстояние до морето 2700 m
Продажба
750 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 35315
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
735 000 € 8546 €/m²
  • Обектен код 42316
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
700 000 € 5035 €/m²
  • Обектен код 38567
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
705 000 € 4862 €/m²
  • Обектен код 46531
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 3804 €/m²
  • Обектен код 51967
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
815 000 € 6791 €/m²
  • Обектен код 54578
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
851 000 € 6211 €/m²
  • Обектен код 44118
  • Квадратура 137 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
875 000 € 7000 €/m²
  • Обектен код 56071
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин