Продажба - Апартамент 90 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
840 000 €
9333 €/m²
Property 33330 photo 1
Property 33330 photo 2
Property 33330 photo 3
Property 33330 photo 4
  • Обектен код 33330
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 90 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • разстояние до морето: 2700 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 90 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
860 000 € 4455 €/m²
  • Обектен код 52089
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 7798 €/m²
  • Обектен код 44979
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
780 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 45694
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 125 000 € 5952 €/m²
  • Обектен код 34282
  • Квадратура 189 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
900 000 € 3797 €/m²
  • Обектен код 49700
  • Квадратура 237 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 4968 €/m²
  • Обектен код 38532
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 8947 €/m²
  • Обектен код 41552
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 000 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 36432
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
735 000 € 8546 €/m²
  • Обектен код 42316
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
850 000 € 4047 €/m²
  • Обектен код 44971
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин