Продажба - Апартамент 109 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
850 000 €
7798 €/m²
Property 44979 photo 1
Property 44979 photo 2
Property 44979 photo 3
Property 44979 photo 4
Property 44979 photo 5
Property 44979 photo 6
Property 44979 photo 7
Property 44979 photo 8
  • Обектен код 44979
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 109 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 200 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 109 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
900 000 € 6338 €/m²
  • Обектен код 55950
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
711 000 € 4740 €/m²
  • Обектен код 41313
  • Квадратура 150 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
1 200 000 € 3692 €/m²
  • Обектен код 37244
  • Квадратура 325 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
785 000 € 10466 €/m²
  • Обектен код 42319
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 200 000 € 7317 €/m²
  • Обектен код 48950
  • Квадратура 164 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 8947 €/m²
  • Обектен код 41552
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
893 000 € 3899 €/m²
  • Обектен код 41310
  • Квадратура 229 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
730 000 € 7525 €/m²
  • Обектен код 56457
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
780 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 45694
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
750 200 € 3641 €/m²
  • Обектен код 37868
  • Квадратура 206 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин