Продажба - Апартамент 325 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 200 000 €
3692 €/m²
Property 37244 photo 1
Property 37244 photo 2
Property 37244 photo 3
  • Обектен код 37244
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 325 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Локва
  • Асансьор
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 325 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 бани, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, cградата има асансьор, гараж, складово помещение.

Продажба
1 290 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41330
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 330 000 € 8692 €/m²
  • Обектен код 37609
  • Квадратура 153 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 111 950 € 6464 €/m²
  • Обектен код 37329
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 9285 €/m²
  • Обектен код 23730
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
1 250 000 € 8561 €/m²
  • Обектен код 44123
  • Квадратура 146 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
1 600 000 € 15238 €/m²
  • Обектен код 29395
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 059 000 € 6266 €/m²
  • Обектен код 39433
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 250 000 € 10245 €/m²
  • Обектен код 24584
  • Квадратура 122 m²
  • Разстояние до морето 5 m
Продажба
974 000 € 5975 €/m²
  • Обектен код 46932
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин