Продажба - Апартамент 100 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 350 000 € 990 000 €
9900 €/m²
Property 26183 photo 1
Property 26183 photo 2
Property 26183 photo 3
Property 26183 photo 4
Property 26183 photo 5
Property 26183 photo 6
Property 26183 photo 7
Property 26183 photo 8
Property 26183 photo 9
Property 26183 photo 10
Property 26183 photo 11
Property 26183 photo 12
Property 26183 photo 13
Property 26183 photo 14
Property 26183 photo 15
Property 26183 photo 16
Property 26183 photo 17
Property 26183 photo 18
Property 26183 photo 19
Property 26183 photo 20
Property 26183 photo 21
Property 26183 photo 22
Property 26183 photo 23
  • Обектен код 26183
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 100 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 49 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 100 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, cградата има асансьор, гараж, отопление.

Продажба
1 775 000 € 8743 €/m²
  • Обектен код 14950
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 431 000 € 7119 €/m²
  • Обектен код 39436
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 9285 €/m²
  • Обектен код 23730
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 600 000 € 15238 €/m²
  • Обектен код 29395
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 145 000 € 7896 €/m²
  • Обектен код 44707
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 450 000 € 5686 €/m²
  • Обектен код 41318
  • Квадратура 255 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
1 135 000 € 9956 €/m²
  • Обектен код 46074
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 111 950 € 6464 €/m²
  • Обектен код 37329
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 4074 €/m²
  • Обектен код 20274
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 485 000 € 12801 €/m²
  • Обектен код 41283
  • Квадратура 116 m²
  • Разстояние до морето 300 m

Абонамент за бюлетин