Продажба - Апартамент 140 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 300 000 €
9286 €/m²
Property 23730 photo 1
Property 23730 photo 2
Property 23730 photo 3
Property 23730 photo 4
Property 23730 photo 5
Property 23730 photo 6
Property 23730 photo 7
Property 23730 photo 8
Property 23730 photo 9
Property 23730 photo 10
Property 23730 photo 11
Property 23730 photo 12
Property 23730 photo 13
Property 23730 photo 14
Property 23730 photo 15
Property 23730 photo 16
Property 23730 photo 17
Property 23730 photo 18
Property 23730 photo 19
Property 23730 photo 20
Property 23730 photo 21
Property 23730 photo 22
Property 23730 photo 23
Property 23730 photo 24
  • Обектен код 23730
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 140 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 30 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 140 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 бани. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, градина, cградата има асансьор.

Продажба
1 100 000 € 4074 €/m²
  • Обектен код 20274
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 310 000 € 15232 €/m²
  • Обектен код 41335
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 200 000 € 4316 €/m²
  • Обектен код 41264
  • Квадратура 278 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 485 000 € 12801 €/m²
  • Обектен код 41283
  • Квадратура 116 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
1 250 000 € 10245 €/m²
  • Обектен код 24584
  • Квадратура 122 m²
  • Разстояние до морето 5 m
Продажба
1 540 000 € 11323 €/m²
  • Обектен код 47030
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 350 000 € 5094 €/m²
  • Обектен код 41267
  • Квадратура 265 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 700 000 € 11409 €/m²
  • Обектен код 40918
  • Квадратура 149 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
1 740 000 € 11677 €/m²
  • Обектен код 54598
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин