Продажба - Апартамент 86 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 310 000 €
15233 €/m²
Property 41335 photo 1
Property 41335 photo 2
Property 41335 photo 3
  • Обектен код 41335
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 86 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 6
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 86 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, отопление.

Продажба
1 485 000 € 12801 €/m²
  • Обектен код 41283
  • Квадратура 116 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
1 960 000 € 14202 €/m²
  • Обектен код 41328
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 111 950 € 6464 €/m²
  • Обектен код 37329
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 580 000 € 6810 €/m²
  • Обектен код 56951
  • Квадратура 232 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 540 000 € 11323 €/m²
  • Обектен код 47030
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 125 000 € 5952 €/m²
  • Обектен код 34282
  • Квадратура 189 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
1 700 000 € 6028 €/m²
  • Обектен код 52044
  • Квадратура 282 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 250 000 € 15243 €/m²
  • Обектен код 41329
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 390 000 € 6150 €/m²
  • Обектен код 41253
  • Квадратура 226 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 431 000 € 7119 €/m²
  • Обектен код 39436
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин