Продажба - Апартамент 282 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 700 000 €
6028 €/m²
Property 52044 photo 1
Property 52044 photo 2
Property 52044 photo 3
Property 52044 photo 4
Property 52044 photo 5
Property 52044 photo 6
Property 52044 photo 7
Property 52044 photo 8
Property 52044 photo 9
Property 52044 photo 10
Property 52044 photo 11
Property 52044 photo 12
Property 52044 photo 13
Property 52044 photo 14
Property 52044 photo 15
Property 52044 photo 16
Property 52044 photo 17
Property 52044 photo 18
Property 52044 photo 19
Property 52044 photo 20
  • Обектен код 52044
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 282 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 6

Details

  • Брой стаи: 6
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 282 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, собствен басейн, паркомясто.

Продажба
2 027 000 € 10502 €/m²
  • Обектен код 45814
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 485 000 € 12801 €/m²
  • Обектен код 41283
  • Квадратура 116 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
1 700 000 € 6028 €/m²
  • Обектен код 52044
  • Квадратура 282 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
2 060 000 € 17166 €/m²
  • Обектен код 41351
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 235 000 € 16679 €/m²
  • Обектен код 45139
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 257 200 € 17914 €/m²
  • Обектен код 44433
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 020 700 € 8419 €/m²
  • Обектен код 37852
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 600 000 € 5245 €/m²
  • Обектен код 56973
  • Квадратура 305 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 340 000 € 16956 €/m²
  • Обектен код 41354
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 120 000 € 17666 €/m²
  • Обектен код 41359
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин