Продажба - Апартамент 136 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Лемесос
Цена от 1 540 000 €
11324 €/m²
Property 47030 photo 1
Property 47030 photo 2
Property 47030 photo 3
Property 47030 photo 4
Property 47030 photo 5

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 136 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
1 810 000 € 14596 €/m²
  • Обектен код 41331
  • Квадратура 124 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 580 000 € 6810 €/m²
  • Обектен код 56951
  • Квадратура 232 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 500 000 € 5928 €/m²
  • Обектен код 45191
  • Квадратура 253 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 270 000 € 15487 €/m²
  • Обектен код 41334
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 26372
  • Квадратура 132 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
1 380 000 € 12545 €/m²
  • Обектен код 43651
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 450 000 € 5686 €/m²
  • Обектен код 41318
  • Квадратура 255 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
1 550 000 € 6595 €/m²
  • Обектен код 45442
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 750 000 € 7882 €/m²
  • Обектен код 36148
  • Квадратура 222 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин