Продажба - Апартамент 235 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 550 000 €
6596 €/m²
Property 45442 photo 1
Property 45442 photo 2
Property 45442 photo 3
Property 45442 photo 4
Property 45442 photo 5
Property 45442 photo 6
Property 45442 photo 7
Property 45442 photo 8
Property 45442 photo 9
Property 45442 photo 10
Property 45442 photo 11
Property 45442 photo 12
Property 45442 photo 13
Property 45442 photo 14
Property 45442 photo 15
Property 45442 photo 16
Property 45442 photo 17
Property 45442 photo 18
Property 45442 photo 19
  • Обектен код 45442
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 235 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой стаи: 5
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 235 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 4 спални, хол с кухня, една баня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина. Сграда без асансьор.

Продажба
2 027 000 € 10502 €/m²
  • Обектен код 45814
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 580 000 € 6810 €/m²
  • Обектен код 56951
  • Квадратура 232 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 600 000 € 15238 €/m²
  • Обектен код 29395
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 310 000 € 15232 €/m²
  • Обектен код 41335
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 250 000 € 8680 €/m²
  • Обектен код 56357
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 200 000 € 14666 €/m²
  • Обектен код 42950
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 431 000 € 7119 €/m²
  • Обектен код 39436
  • Квадратура 201 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 090 000 € 17416 €/m²
  • Обектен код 41355
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 450 000 € 5686 €/m²
  • Обектен код 41318
  • Квадратура 255 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
1 290 000 € 8216 €/m²
  • Обектен код 37494
  • Квадратура 157 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин