Продажба - Апартамент 144 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
1 250 000 €
8681 €/m²
Property 56357 photo 1
Property 56357 photo 2
Property 56357 photo 3
Property 56357 photo 4
Property 56357 photo 5
Property 56357 photo 6
Property 56357 photo 7
Property 56357 photo 8
Property 56357 photo 9
Property 56357 photo 10
Property 56357 photo 11
Property 56357 photo 12
Property 56357 photo 13

Details

  • Брой етажи: 5
  • Етаж: 2 етаж
  • Брой стаи: 4
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 450 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Τопъл под
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 144 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, паркомясто, cградата има асансьор. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
1 059 000 € 6266 €/m²
  • Обектен код 39433
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 250 000 € 10245 €/m²
  • Обектен код 24584
  • Квадратура 122 m²
  • Разстояние до морето 5 m
Продажба
1 250 000 € 15243 €/m²
  • Обектен код 41329
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 740 000 € 11677 €/m²
  • Обектен код 54598
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 270 000 € 15487 €/m²
  • Обектен код 41334
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 430 286 € 7815 €/m²
  • Обектен код 49737
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 9285 €/m²
  • Обектен код 23730
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 810 000 € 14596 €/m²
  • Обектен код 41331
  • Квадратура 124 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 200 000 € 4316 €/m²
  • Обектен код 41264
  • Квадратура 278 m²
  • Разстояние до морето 150 m

Абонамент за бюлетин