Продажба - Апартамент 169 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 059 000 €
6266 €/m²
Property 39433 photo 1
Property 39433 photo 2
Property 39433 photo 3
Property 39433 photo 4
Property 39433 photo 5
Property 39433 photo 6
Property 39433 photo 7
Property 39433 photo 8
Property 39433 photo 9
Property 39433 photo 10
Property 39433 photo 11
Property 39433 photo 12
Property 39433 photo 13
Property 39433 photo 14
Property 39433 photo 15
Property 39433 photo 16
  • Обектен код 39433
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 169 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 52 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 169 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, 2 бани, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, райграс, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
1 390 000 € 6150 €/m²
  • Обектен код 41253
  • Квадратура 226 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 250 000 € 15243 €/m²
  • Обектен код 41329
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 200 000 € 6857 €/m²
  • Обектен код 54581
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 357 000 € 7935 €/m²
  • Обектен код 49051
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 380 000 € 12545 €/m²
  • Обектен код 43651
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 295 000 € 1377 €/m²
  • Обектен код 51757
  • Квадратура 940 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 200 000 € 7317 €/m²
  • Обектен код 48950
  • Квадратура 164 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 350 000 € 5094 €/m²
  • Обектен код 41267
  • Квадратура 265 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
880 000 € 4334 €/m²
  • Обектен код 45132
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
1 250 000 € 8561 €/m²
  • Обектен код 44123
  • Квадратура 146 m²
  • Разстояние до морето 250 m

Абонамент за бюлетин