Продажба - Апартамент 940 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
1 295 000 €
1378 €/m²
Property 51757 photo 1
Property 51757 photo 2
Property 51757 photo 3
Property 51757 photo 4
Property 51757 photo 5
Property 51757 photo 6
  • Обектен код 51757
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 940 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2022
  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 1500 m

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 940 кв.м В Пафосе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, градина.

Продажба
1 810 000 € 14596 €/m²
  • Обектен код 41331
  • Квадратура 124 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 780 000 € 14354 €/m²
  • Обектен код 41326
  • Квадратура 124 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 135 000 € 9956 €/m²
  • Обектен код 46074
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 260 000 € 14482 €/m²
  • Обектен код 41348
  • Квадратура 87 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 450 000 € 5686 €/m²
  • Обектен код 41318
  • Квадратура 255 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
1 300 000 € 9285 €/m²
  • Обектен код 23730
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 700 000 € 6028 €/m²
  • Обектен код 52044
  • Квадратура 282 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 870 000 € 16548 €/m²
  • Обектен код 41339
  • Квадратура 113 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 350 000 € 5094 €/m²
  • Обектен код 41267
  • Квадратура 265 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 775 000 € 8743 €/m²
  • Обектен код 14950
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин