Продажба - Апартамент 87 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 260 000 €
14483 €/m²
Property 41348 photo 1
Property 41348 photo 2
Property 41348 photo 3
  • Обектен код 41348
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 87 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 87 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, отопление.

Продажба
1 740 000 € 11677 €/m²
  • Обектен код 54598
  • Квадратура 149 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 230 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41325
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 350 000 € 5094 €/m²
  • Обектен код 41267
  • Квадратура 265 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 550 000 € 6595 €/m²
  • Обектен код 45442
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 600 000 € 17777 €/m²
  • Обектен код 25777
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 125 000 € 5952 €/m²
  • Обектен код 34282
  • Квадратура 189 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
1 430 286 € 7815 €/m²
  • Обектен код 49737
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 357 000 € 7935 €/m²
  • Обектен код 49051
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 031 000 € 6403 €/m²
  • Обектен код 42230
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 270 000 € 15487 €/m²
  • Обектен код 41334
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин