Продажба - Апартамент 161 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 031 000 €
6404 €/m²
Property 42230 photo 1
Property 42230 photo 2
Property 42230 photo 3
Property 42230 photo 4
Property 42230 photo 5
Property 42230 photo 6
Property 42230 photo 7
Property 42230 photo 8
Property 42230 photo 9
  • Обектен код 42230
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 161 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2017
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 161 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
850 000 € 4047 €/m²
  • Обектен код 45693
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
877 000 € 2884 €/m²
  • Обектен код 50531
  • Квадратура 304 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 290 000 € 5890 €/m²
  • Обектен код 41663
  • Квадратура 219 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 26372
  • Квадратура 132 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
1 111 950 € 6464 €/m²
  • Обектен код 37329
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 125 000 € 5952 €/m²
  • Обектен код 34282
  • Квадратура 189 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
1 290 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41330
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
860 000 € 3150 €/m²
  • Обектен код 46527
  • Квадратура 273 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 040 000 € 6190 €/m²
  • Обектен код 42439
  • Квадратура 168 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 430 286 € 7815 €/m²
  • Обектен код 49737
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин