Продажба - Апартамент 304 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
877 000 €
2885 €/m²
Property 50531 photo 1
Property 50531 photo 2
Property 50531 photo 3
Property 50531 photo 4
Property 50531 photo 5
Property 50531 photo 6
Property 50531 photo 7
Property 50531 photo 8
Property 50531 photo 9
Property 50531 photo 10
  • Обектен код 50531
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 304 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2022
  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 304 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
940 000 € 5280 €/m²
  • Обектен код 41662
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
780 000 € 5064 €/m²
  • Обектен код 41278
  • Квадратура 154 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
1 290 000 € 8216 €/m²
  • Обектен код 37494
  • Квадратура 157 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 290 000 € 5890 €/m²
  • Обектен код 41663
  • Квадратура 219 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 230 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41325
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Препоръчваме Продажба
1 250 000 € 8561 €/m²
  • Обектен код 44123
  • Квадратура 146 m²
  • Разстояние до морето 250 m
Продажба
890 000 € 2479 €/m²
  • Обектен код 42415
  • Квадратура 359 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
760 000 € 6178 €/m²
  • Обектен код 39938
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
850 000 € 4047 €/m²
  • Обектен код 44971
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
890 000 € 7235 €/m²
  • Обектен код 56458
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин