Продажба - Апартамент 123 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
890 000 €
7236 €/m²
Property 56458 photo 1
Property 56458 photo 2
Property 56458 photo 3
Property 56458 photo 4
Property 56458 photo 5
Property 56458 photo 6
Property 56458 photo 7
Property 56458 photo 8
Property 56458 photo 9

Details

  • Брой етажи: 4
  • Етаж: 2 етаж
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 123 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
1 221 000 € 7182 €/m²
  • Обектен код 39435
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 4968 €/m²
  • Обектен код 38532
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
940 000 € 5280 €/m²
  • Обектен код 41662
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
780 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 45694
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 250 000 € 15243 €/m²
  • Обектен код 41329
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
725 000 € 3571 €/m²
  • Обектен код 40393
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
930 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 39254
  • Квадратура 248 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 4047 €/m²
  • Обектен код 45693
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
770 000 € 3793 €/m²
  • Обектен код 40396
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 4334 €/m²
  • Обектен код 45132
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин