Продажба - Апартамент 170 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 221 000 €
7182 €/m²
Property 39435 photo 1
Property 39435 photo 2
Property 39435 photo 3
Property 39435 photo 4
Property 39435 photo 5
Property 39435 photo 6
Property 39435 photo 7
Property 39435 photo 8
Property 39435 photo 9
Property 39435 photo 10
Property 39435 photo 11
Property 39435 photo 12
Property 39435 photo 13
Property 39435 photo 14
Property 39435 photo 15
Property 39435 photo 16
  • Обектен код 39435
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 170 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 52 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 170 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, 2 бани, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, собствен басейн, паркомясто, райграс, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
1 323 000 € 4424 €/m²
  • Обектен код 41320
  • Квадратура 299 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
1 250 000 € 6793 €/m²
  • Обектен код 9798
  • Квадратура 184 m²
  • Разстояние до морето 20 m
Продажба
1 550 000 € 6595 €/m²
  • Обектен код 45442
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 4814 €/m²
  • Обектен код 47031
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 600 000 € 5245 €/m²
  • Обектен код 56973
  • Квадратура 305 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 270 000 € 14767 €/m²
  • Обектен код 41321
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 221 000 € 7182 €/m²
  • Обектен код 39435
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 3651 €/m²
  • Обектен код 56476
  • Квадратура 356 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 775 000 € 8743 €/m²
  • Обектен код 14950
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 150 000 € 6886 €/m²
  • Обектен код 41265
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 150 m

Абонамент за бюлетин