Продажба - Апартамент 86 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 270 000 €
14767 €/m²
Property 41321 photo 1
Property 41321 photo 2
Property 41321 photo 3
  • Обектен код 41321
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 86 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 86 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, отопление.

Продажба
1 800 000 €
  • Обектен код 44956
  • Квадратура 0 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 290 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41330
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 145 000 € 7896 €/m²
  • Обектен код 44707
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 26372
  • Квадратура 132 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
1 031 000 € 6403 €/m²
  • Обектен код 42230
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 380 000 € 12545 €/m²
  • Обектен код 43651
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 390 000 € 6150 €/m²
  • Обектен код 41253
  • Квадратура 226 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
1 250 000 € 10245 €/m²
  • Обектен код 24584
  • Квадратура 122 m²
  • Разстояние до морето 5 m

Абонамент за бюлетин