Продажба - Апартамент 86 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 290 000 €
15000 €/m²
Property 41330 photo 1
Property 41330 photo 2
Property 41330 photo 3
  • Обектен код 41330
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 86 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 86 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, отопление.

Продажба
1 300 000 € 9285 €/m²
  • Обектен код 23730
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 211 000 € 5685 €/m²
  • Обектен код 41319
  • Квадратура 213 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
1 310 000 € 15232 €/m²
  • Обектен код 41335
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 200 000 € 6857 €/m²
  • Обектен код 54581
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 055 000 € 4586 €/m²
  • Обектен код 25768
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 550 000 € 6595 €/m²
  • Обектен код 45442
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 600 000 € 17777 €/m²
  • Обектен код 25777
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 230 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41325
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 050 000 € 11170 €/m²
  • Обектен код 44297
  • Квадратура 94 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
1 550 000 € 10264 €/m²
  • Обектен код 44656
  • Квадратура 151 m²
  • Разстояние до морето 500 m

Абонамент за бюлетин