Продажба - Апартамент 151 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 550 000 €
10265 €/m²
Property 44656 photo 1
Property 44656 photo 2
Property 44656 photo 3
Property 44656 photo 4
Property 44656 photo 5
Property 44656 photo 6
Property 44656 photo 7
Property 44656 photo 8
Property 44656 photo 9
Property 44656 photo 10
Property 44656 photo 11
Property 44656 photo 12
Property 44656 photo 13
Property 44656 photo 14
Property 44656 photo 15
Property 44656 photo 16
Property 44656 photo 17
Property 44656 photo 18
Property 44656 photo 19
Property 44656 photo 20
Property 44656 photo 21
Property 44656 photo 22
Property 44656 photo 23
Property 44656 photo 24
  • Обектен код 44656
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 151 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2019
  • Отопление: друг
  • разстояние до морето: 500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 151 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, собствен басейн, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
1 390 000 € 6150 €/m²
  • Обектен код 41253
  • Квадратура 226 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
2 200 000 € 14666 €/m²
  • Обектен код 42950
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 020 700 € 8419 €/m²
  • Обектен код 37852
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 245 980 € 6847 €/m²
  • Обектен код 37331
  • Квадратура 328 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 450 000 € 5686 €/m²
  • Обектен код 41318
  • Квадратура 255 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
2 040 000 € 17000 €/m²
  • Обектен код 41346
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 799 000 € 11835 €/m²
  • Обектен код 37016
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 280 000 € 7037 €/m²
  • Обектен код 41664
  • Квадратура 324 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин