Продажба - Апартамент 152 m² В Протарасе

Гърция Кипър Фамагуста
1 799 000 €
11836 €/m²
Property 37016 photo 1
Property 37016 photo 2
Property 37016 photo 3
Property 37016 photo 4
Property 37016 photo 5
Property 37016 photo 6
Property 37016 photo 7
Property 37016 photo 8
Property 37016 photo 9
  • Обектен код 37016
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 152 m²
  • Област Протарас
  • Информация Фамагуста (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 39 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 152 кв.м В Протарасе в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 бани, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
2 090 000 € 17416 €/m²
  • Обектен код 41355
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 500 000 € 12690 €/m²
  • Обектен код 45147
  • Квадратура 197 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
2 200 000 € 14666 €/m²
  • Обектен код 42950
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
2 280 000 € 7037 €/m²
  • Обектен код 41664
  • Квадратура 324 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
2 040 000 € 17000 €/m²
  • Обектен код 41346
  • Квадратура 120 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 600 000 € 17777 €/m²
  • Обектен код 25777
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 550 000 € 10264 €/m²
  • Обектен код 44656
  • Квадратура 151 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
1 600 000 € 5245 €/m²
  • Обектен код 56973
  • Квадратура 305 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 850 000 € 14919 €/m²
  • Обектен код 41336
  • Квадратура 124 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
2 430 000 € 17608 €/m²
  • Обектен код 41366
  • Квадратура 138 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин