Продажба - Апартамент 230 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 055 000 €
4587 €/m²
Property 25768 photo 1
Property 25768 photo 2
Property 25768 photo 3
Property 25768 photo 4
Property 25768 photo 5
Property 25768 photo 6
Property 25768 photo 7
Property 25768 photo 8
  • Обектен код 25768
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 230 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 5

Details

  • Брой стаи: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 30 m
  • Разстояние до летището: 48 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 230 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 4 спални, хол с кухня, 2 бани. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, собствен басейн, паркомясто, cградата има асансьор.

Продажба
1 200 000 € 4316 €/m²
  • Обектен код 41264
  • Квадратура 278 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
850 000 € 7024 €/m²
  • Обектен код 44952
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 300 000 € 3651 €/m²
  • Обектен код 56476
  • Квадратура 356 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 540 000 € 11323 €/m²
  • Обектен код 47030
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 290 000 € 8216 €/m²
  • Обектен код 37494
  • Квадратура 157 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 200 000 € 7317 €/m²
  • Обектен код 48950
  • Квадратура 164 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 055 000 € 4586 €/m²
  • Обектен код 25768
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
850 000 € 4047 €/m²
  • Обектен код 45693
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 3816 €/m²
  • Обектен код 41255
  • Квадратура 262 m²
  • Разстояние до морето 1500 m

Абонамент за бюлетин