Продажба - Апартамент 121 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
850 000 €
7025 €/m²
Property 44952 photo 1
Property 44952 photo 2
Property 44952 photo 3
Property 44952 photo 4
Property 44952 photo 5
Property 44952 photo 6
Property 44952 photo 7
  • Обектен код 44952
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 121 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2019
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 100 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 121 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, алармена система, складово помещение. Сграда без асансьор.

Продажба
850 000 € 7798 €/m²
  • Обектен код 44979
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
790 000 € 2791 €/m²
  • Обектен код 45676
  • Квадратура 283 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
1 135 000 € 9956 €/m²
  • Обектен код 46074
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 270 000 € 15487 €/m²
  • Обектен код 41334
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 200 000 € 3692 €/m²
  • Обектен код 37244
  • Квадратура 325 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
845 000 € 8711 €/m²
  • Обектен код 51526
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 270 000 € 14767 €/m²
  • Обектен код 41321
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
770 000 € 3793 €/m²
  • Обектен код 40396
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
839 000 € 3585 €/m²
  • Обектен код 46304
  • Квадратура 234 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин