Продажба - Апартамент 114 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 135 000 €
9956 €/m²
Property 46074 photo 1
Property 46074 photo 2
Property 46074 photo 3
Property 46074 photo 4
Property 46074 photo 5
Property 46074 photo 6
Property 46074 photo 7
Property 46074 photo 8
Property 46074 photo 9
  • Обектен код 46074
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 114 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Година на строителство: 2020
  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 30 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 114 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
1 500 000 € 990 000 € 7500 €/m²
  • Обектен код 26372
  • Квадратура 132 m²
  • Разстояние до морето 200 m
Продажба
1 290 000 € 8216 €/m²
  • Обектен код 37494
  • Квадратура 157 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 200 000 € 6857 €/m²
  • Обектен код 54581
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 221 000 € 7182 €/m²
  • Обектен код 39435
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 3692 €/m²
  • Обектен код 37244
  • Квадратура 325 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 059 000 € 6266 €/m²
  • Обектен код 39433
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 211 000 € 5685 €/m²
  • Обектен код 41319
  • Квадратура 213 m²
  • Разстояние до морето 350 m
Продажба
1 145 000 € 7896 €/m²
  • Обектен код 44707
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 135 000 € 9956 €/m²
  • Обектен код 46074
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин