Продажба - Апартамент 145 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
1 145 000 €
7897 €/m²
Property 44707 photo 1
Property 44707 photo 2
Property 44707 photo 3
Property 44707 photo 4
Property 44707 photo 5
Property 44707 photo 6
Property 44707 photo 7
Property 44707 photo 8
Property 44707 photo 9
Property 44707 photo 10
Property 44707 photo 11
Property 44707 photo 12
Property 44707 photo 13
Property 44707 photo 14
  • Обектен код 44707
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 145 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 145 кв.м В Ларнаке. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 бани. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
1 290 000 € 8216 €/m²
  • Обектен код 37494
  • Квадратура 157 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 250 000 € 15243 €/m²
  • Обектен код 41329
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 300 000 € 9285 €/m²
  • Обектен код 23730
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 450 000 € 5686 €/m²
  • Обектен код 41318
  • Квадратура 255 m²
  • Разстояние до морето 2500 m
Продажба
1 250 000 € 8680 €/m²
  • Обектен код 56357
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 3816 €/m²
  • Обектен код 41255
  • Квадратура 262 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
1 150 000 € 6886 €/m²
  • Обектен код 41265
  • Квадратура 167 m²
  • Разстояние до морето 150 m
Продажба
930 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 39254
  • Квадратура 248 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
974 000 € 5975 €/m²
  • Обектен код 46932
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 600 000 € 17777 €/m²
  • Обектен код 25777
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин