Продажба - Апартамент 262 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
1 000 000 €
3817 €/m²
Property 41255 photo 1
Property 41255 photo 2
Property 41255 photo 3
Property 41255 photo 4
Property 41255 photo 5
Property 41255 photo 6
  • Обектен код 41255
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 262 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Брой етажи: 4
  • Година на строителство: 2019
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 51 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 262 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, отопление.

Продажба
1 221 000 € 7182 €/m²
  • Обектен код 39435
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 295 000 € 1377 €/m²
  • Обектен код 51757
  • Квадратура 940 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
975 000 € 3228 €/m²
  • Обектен код 46122
  • Квадратура 302 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 9285 €/m²
  • Обектен код 23730
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
827 000 € 6511 €/m²
  • Обектен код 39432
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
860 000 € 3150 €/m²
  • Обектен код 46527
  • Квадратура 273 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 230 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41325
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
1 000 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 36432
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 290 000 € 15000 €/m²
  • Обектен код 41330
  • Квадратура 86 m²
  • Разстояние до морето 100 m

Абонамент за бюлетин