Продажба - Апартамент 181 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
860 000 € 710 000 €
3923 €/m²
Property 42255 photo 1
Property 42255 photo 2
Property 42255 photo 3
Property 42255 photo 4
Property 42255 photo 5
Property 42255 photo 6
Property 42255 photo 7
Property 42255 photo 8
Property 42255 photo 9
Property 42255 photo 10
Property 42255 photo 11
  • Обектен код 42255
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 181 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2020
  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 80 m
  • Разстояние до летището: 53 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 181 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
845 000 € 8711 €/m²
  • Обектен код 51526
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
750 000 € 4807 €/m²
  • Обектен код 45726
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
890 000 € 3886 €/m²
  • Обектен код 41726
  • Квадратура 229 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 059 000 € 6266 €/m²
  • Обектен код 39433
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
827 000 € 6511 €/m²
  • Обектен код 39432
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
730 000 € 4478 €/m²
  • Обектен код 42489
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 020 000 € 8500 €/m²
  • Обектен код 51528
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
860 000 € 4455 €/m²
  • Обектен код 52089
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
690 000 € 4312 €/m²
  • Обектен код 39672
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин