Продажба - Апартамент 163 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
Цена от 730 000 €
4479 €/m²
Property 42489 photo 1
Property 42489 photo 2
Property 42489 photo 3
Property 42489 photo 4
Property 42489 photo 5
Property 42489 photo 6
Property 42489 photo 7
Property 42489 photo 8
Property 42489 photo 9
Property 42489 photo 10
Property 42489 photo 11
Property 42489 photo 12
  • Обектен код 42489
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 163 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2020
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • разстояние до морето: 350 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 163 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
780 000 € 5064 €/m²
  • Обектен код 41278
  • Квадратура 154 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
720 000 € 4556 €/m²
  • Обектен код 46939
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 54440
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
975 000 € 3228 €/m²
  • Обектен код 46122
  • Квадратура 302 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
690 000 € 4285 €/m²
  • Обектен код 48936
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
890 000 € 2479 €/m²
  • Обектен код 42415
  • Квадратура 359 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
890 000 € 3886 €/m²
  • Обектен код 41726
  • Квадратура 229 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
745 000 € 3801 €/m²
  • Обектен код 42023
  • Квадратура 196 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
930 000 € 4581 €/m²
  • Обектен код 45134
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
748 580 € 4678 €/m²
  • Обектен код 46829
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин