Продажба - Апартамент 160 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
748 580 €
4679 €/m²
Property 46829 photo 1
Property 46829 photo 2
Property 46829 photo 3
Property 46829 photo 4
Property 46829 photo 5
Property 46829 photo 6

Details

  • Година на строителство: 2019
  • Брой стаи: 4
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 160 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
600 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 45999
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
860 000 € 3150 €/m²
  • Обектен код 46527
  • Квадратура 273 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 5084 €/m²
  • Обектен код 44286
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 4047 €/m²
  • Обектен код 45693
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
622 000 € 4676 €/m²
  • Обектен код 41303
  • Квадратура 133 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
690 000 € 4285 €/m²
  • Обектен код 48936
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
950 000 € 4077 €/m²
  • Обектен код 45562
  • Квадратура 233 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
620 000 € 6200 €/m²
  • Обектен код 41711
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
790 000 € 2904 €/m²
  • Обектен код 45941
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 6338 €/m²
  • Обектен код 55950
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин