Продажба - Апартамент 108 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
600 000 €
5556 €/m²
Property 45999 photo 1
Property 45999 photo 2
Property 45999 photo 3
Property 45999 photo 4
Property 45999 photo 5
Property 45999 photo 6
Property 45999 photo 7
Property 45999 photo 8
Property 45999 photo 9
Property 45999 photo 10
Property 45999 photo 11
Property 45999 photo 12
Property 45999 photo 13
  • Обектен код 45999
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 108 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 108 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на пети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива.

Продажба
850 000 € 7798 €/m²
  • Обектен код 44979
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
531 508 € 4392 €/m²
  • Обектен код 46828
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 3757 €/m²
  • Обектен код 46029
  • Квадратура 173 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 3554 €/m²
  • Обектен код 49563
  • Квадратура 166 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
588 500 € 3461 €/m²
  • Обектен код 52004
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
510 000 € 3893 €/m²
  • Обектен код 46087
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 622 € 4279 €/m²
  • Обектен код 49738
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 49702
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
530 000 € 1992 €/m²
  • Обектен код 51952
  • Квадратура 266 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
574 000 € 5917 €/m²
  • Обектен код 49050
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин