Продажба - Апартамент 131 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
Цена от 510 000 €
3893 €/m²
Property 46087 photo 1
Property 46087 photo 2
Property 46087 photo 3
Property 46087 photo 4
Property 46087 photo 5
Property 46087 photo 6
  • Обектен код 46087
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 131 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 131 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 49702
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
524 300 € 4946 €/m²
  • Обектен код 56595
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
678 030 € 4644 €/m²
  • Обектен код 56588
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
465 000 € 3019 €/m²
  • Обектен код 46528
  • Квадратура 154 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 45999
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
574 000 € 5917 €/m²
  • Обектен код 49050
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
545 547 € 5682 €/m²
  • Обектен код 52379
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
461 000 € 4852 €/m²
  • Обектен код 49717
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин