Продажба - Апартамент 154 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
465 000 €
3019 €/m²
Property 46528 photo 1
Property 46528 photo 2
Property 46528 photo 3
Property 46528 photo 4
Property 46528 photo 5
Property 46528 photo 6
  • Обектен код 46528
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 154 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 154 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
650 000 € 3282 €/m²
  • Обектен код 45573
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 50616
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 2877 €/m²
  • Обектен код 48944
  • Квадратура 139 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
500 000 € 3649 €/m²
  • Обектен код 45603
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
461 000 € 4852 €/m²
  • Обектен код 49717
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
495 000 € 7734 €/m²
  • Обектен код 56452
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
480 000 € 4800 €/m²
  • Обектен код 45123
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 44287
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 3636 €/m²
  • Обектен код 48572
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
637 500 € 5100 €/m²
  • Обектен код 45127
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин