Продажба - Апартамент 198 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
650 000 €
3283 €/m²
Property 45573 photo 1
Property 45573 photo 2
Property 45573 photo 3
  • Обектен код 45573
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 198 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой стаи: 4
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 900 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 198 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение.

Продажба
650 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 42405
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 45999
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
705 000 € 4862 €/m²
  • Обектен код 46531
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
708 000 €
  • Обектен код 42422
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
720 000 € 4556 €/m²
  • Обектен код 46939
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
545 000 € 3044 €/m²
  • Обектен код 45058
  • Квадратура 179 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3757 €/m²
  • Обектен код 46029
  • Квадратура 173 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 4047 €/m²
  • Обектен код 45693
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 250 € 4515 €/m²
  • Обектен код 56122
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин