Продажба - Апартамент В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
708 000 €
Property 42422 photo 1
Property 42422 photo 2
Property 42422 photo 3
Property 42422 photo 4
Property 42422 photo 5
  • Обектен код 42422
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2021
  • Условие: В процес на обработка
  • разстояние до морето: 300 m
  • Разстояние до летището: 65 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 0 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение.

Продажба
649 000 € 4635 €/m²
  • Обектен код 41451
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
670 000 € 6203 €/m²
  • Обектен код 55944
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
735 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 45561
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 031 000 € 6403 €/m²
  • Обектен код 42230
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 3804 €/m²
  • Обектен код 51967
  • Квадратура 184 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 5084 €/m²
  • Обектен код 44286
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 3797 €/m²
  • Обектен код 49700
  • Квадратура 237 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
756 126 € 6301 €/m²
  • Обектен код 52380
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
860 000 € 4455 €/m²
  • Обектен код 52089
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
780 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 45694
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин