Продажба - Апартамент 184 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
700 000 €
3804 €/m²
Property 51967 photo 1
Property 51967 photo 2
Property 51967 photo 3
Property 51967 photo 4
Property 51967 photo 5
Property 51967 photo 6
Property 51967 photo 7
Property 51967 photo 8
  • Обектен код 51967
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 184 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 80 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 184 кв.м В Ларнаке. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
860 000 € 3150 €/m²
  • Обектен код 46527
  • Квадратура 273 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
698 000 € 4204 €/m²
  • Обектен код 45770
  • Квадратура 166 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
810 000 € 5259 €/m²
  • Обектен код 41277
  • Квадратура 154 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
940 000 € 5280 €/m²
  • Обектен код 41662
  • Квадратура 178 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
900 000 € 3797 €/m²
  • Обектен код 49700
  • Квадратура 237 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3282 €/m²
  • Обектен код 45573
  • Квадратура 198 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
690 000 € 4285 €/m²
  • Обектен код 48936
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 6422 €/m²
  • Обектен код 45131
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
600 000 € 3750 €/m²
  • Обектен код 54440
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
649 000 € 4635 €/m²
  • Обектен код 41451
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин