Продажба - Апартамент 109 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
700 000 €
6422 €/m²
Property 45131 photo 1
Property 45131 photo 2
Property 45131 photo 3
  • Обектен код 45131
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 109 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 109 кв.м В Лимассоле в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
611 000 € 3338 €/m²
  • Обектен код 41448
  • Квадратура 183 m²
  • Разстояние до морето 650 m
Продажба
637 500 € 5100 €/m²
  • Обектен код 45127
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
850 000 € 6159 €/m²
  • Обектен код 51193
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
665 500 € 3759 €/m²
  • Обектен код 45725
  • Квадратура 177 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
730 000 € 4478 €/m²
  • Обектен код 42489
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 7024 €/m²
  • Обектен код 44952
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
880 000 € 4334 €/m²
  • Обектен код 45133
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
735 000 € 8546 €/m²
  • Обектен код 42316
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
730 000 € 7525 €/m²
  • Обектен код 56457
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин