Продажба - Апартамент 171 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
600 000 € 561 000 €
3281 €/m²
Property 41658 photo 1
Property 41658 photo 2
Property 41658 photo 3
Property 41658 photo 4
Property 41658 photo 5
Property 41658 photo 6
Property 41658 photo 7
Property 41658 photo 8
Property 41658 photo 9
Property 41658 photo 10
Property 41658 photo 11
Property 41658 photo 12
Property 41658 photo 13
Property 41658 photo 14
Property 41658 photo 15
Property 41658 photo 16
Property 41658 photo 17
  • Обектен код 41658
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 171 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2020
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: друг
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 3500 m
  • Разстояние до летището: 50 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 171 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
860 000 € 4455 €/m²
  • Обектен код 52089
  • Квадратура 193 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
545 000 € 3044 €/m²
  • Обектен код 45058
  • Квадратура 179 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
775 000 € 9011 €/m²
  • Обектен код 42318
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
720 000 € 4556 €/m²
  • Обектен код 46939
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 7024 €/m²
  • Обектен код 44952
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
698 000 € 4204 €/m²
  • Обектен код 45770
  • Квадратура 166 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
790 000 € 2791 €/m²
  • Обектен код 45676
  • Квадратура 283 m²
  • Разстояние до морето 700 m
Продажба
748 580 € 4678 €/m²
  • Обектен код 46829
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 3757 €/m²
  • Обектен код 46029
  • Квадратура 173 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 3649 €/m²
  • Обектен код 45603
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин