Продажба - Апартамент 166 m² В Никосии

Гърция Кипър Никозия
Цена от 698 000 €
4205 €/m²
Property 45770 photo 1
Property 45770 photo 2
Property 45770 photo 3
Property 45770 photo 4
Property 45770 photo 5
Property 45770 photo 6
Property 45770 photo 7
Property 45770 photo 8
Property 45770 photo 9
Property 45770 photo 10
Property 45770 photo 11
Property 45770 photo 12
Property 45770 photo 13
Property 45770 photo 14
  • Обектен код 45770
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 166 m²
  • Област Никосия
  • Информация Никозия (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2020
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 40000 m
  • Разстояние до летището: 45 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 166 кв.м В Никосии. Апартаментът е разположен на шести етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, една тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
735 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 45561
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
665 500 € 3759 €/m²
  • Обектен код 45725
  • Квадратура 177 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
611 000 € 3338 €/m²
  • Обектен код 41448
  • Квадратура 183 m²
  • Разстояние до морето 650 m
Продажба
611 000 € 6500 €/m²
  • Обектен код 45513
  • Квадратура 94 m²
  • Разстояние до морето 50 m
Продажба
730 000 € 7525 €/m²
  • Обектен код 56457
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
690 000 € 4539 €/m²
  • Обектен код 55978
  • Квадратура 152 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
975 000 € 3228 €/m²
  • Обектен код 46122
  • Квадратура 302 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 3797 €/m²
  • Обектен код 49700
  • Квадратура 237 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
708 000 €
  • Обектен код 42422
  • Квадратура 0 m²
  • Разстояние до морето 300 m
Продажба
790 000 € 2904 €/m²
  • Обектен код 45941
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин