Продажба - Апартамент 94 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос
611 000 €
6500 €/m²
Property 45513 photo 1
Property 45513 photo 2
Property 45513 photo 3
Property 45513 photo 4
Property 45513 photo 5
Property 45513 photo 6
Property 45513 photo 7
Property 45513 photo 8
Property 45513 photo 9
Property 45513 photo 10
  • Обектен код 45513
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 94 m²
  • Област Пафос
  • Информация Пафос (Кипър)

Details

  • Година на строителство: 2015
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 94 кв.м В Пафосе. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор, складово помещение.

Продажба
510 000 € 3893 €/m²
  • Обектен код 46087
  • Квадратура 131 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
850 000 € 7798 €/m²
  • Обектен код 44979
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
850 000 € 6159 €/m²
  • Обектен код 51193
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
489 000 € 5147 €/m²
  • Обектен код 44483
  • Квадратура 95 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
735 000 € 4016 €/m²
  • Обектен код 45561
  • Квадратура 183 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
845 000 € 8711 €/m²
  • Обектен код 51526
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
555 000 € 4269 €/m²
  • Обектен код 52193
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
545 000 € 3044 €/m²
  • Обектен код 45058
  • Квадратура 179 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 5555 €/m²
  • Обектен код 45999
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
900 000 € 6338 €/m²
  • Обектен код 55950
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин