Продажба - Апартамент 138 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
850 000 €
6159 €/m²
Property 51193 photo 1
Property 51193 photo 2
Property 51193 photo 3
Property 51193 photo 4
Property 51193 photo 5
Property 51193 photo 6
  • Обектен код 51193
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 138 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 4
  • Разстояние до летището: 65 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 138 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, градина.

Продажба
1 250 000 € 15243 €/m²
  • Обектен код 41329
  • Квадратура 82 m²
  • Разстояние до морето 100 m
Продажба
880 000 € 4334 €/m²
  • Обектен код 45133
  • Квадратура 203 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
705 000 € 4862 €/m²
  • Обектен код 46531
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 4500 €/m²
  • Обектен код 37282
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 6857 €/m²
  • Обектен код 54581
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
735 000 € 8546 €/m²
  • Обектен код 42316
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
750 000 € 4807 €/m²
  • Обектен код 45726
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
877 000 € 2884 €/m²
  • Обектен код 50531
  • Квадратура 304 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 020 000 € 8500 €/m²
  • Обектен код 51528
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 11250 €/m²
  • Обектен код 44955
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин