Продажба - Апартамент 86 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
735 000 €
8547 €/m²
Property 42316 photo 1
Property 42316 photo 2
Property 42316 photo 3
Property 42316 photo 4
Property 42316 photo 5
Property 42316 photo 6
  • Обектен код 42316
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 86 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 50 m
  • Разстояние до летището: 52 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 86 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, градина, cградата има асансьор.

Продажба
780 000 € 3714 €/m²
  • Обектен код 45694
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
845 000 € 8711 €/m²
  • Обектен код 51526
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
680 000 € 3076 €/m²
  • Обектен код 52188
  • Квадратура 221 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
640 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 51939
  • Квадратура 172 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 7798 €/m²
  • Обектен код 44979
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
720 000 € 4556 €/m²
  • Обектен код 46939
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 6159 €/m²
  • Обектен код 51193
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
620 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 50523
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
748 580 € 4678 €/m²
  • Обектен код 46829
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин