Продажба - Апартамент 155 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
620 000 €
4000 €/m²
Property 50523 photo 1
Property 50523 photo 2
Property 50523 photo 3
Property 50523 photo 4
Property 50523 photo 5
Property 50523 photo 6
Property 50523 photo 7
Property 50523 photo 8
  • Обектен код 50523
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 155 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 4

Details

  • Година на строителство: 2019
  • Брой стаи: 4
  • разстояние до морето: 3800 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 155 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
790 000 € 2904 €/m²
  • Обектен код 45941
  • Квадратура 272 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
588 500 € 3461 €/m²
  • Обектен код 52004
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 250 € 4515 €/m²
  • Обектен код 56122
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
698 000 € 4204 €/m²
  • Обектен код 45770
  • Квадратура 166 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
756 126 € 6301 €/m²
  • Обектен код 52380
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
500 000 € 4347 €/m²
  • Обектен код 45190
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
735 000 € 8546 €/m²
  • Обектен код 42316
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
531 508 € 4392 €/m²
  • Обектен код 46828
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 2123 €/m²
  • Обектен код 52132
  • Квадратура 259 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
860 000 € 3150 €/m²
  • Обектен код 46527
  • Квадратура 273 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин