Продажба - Апартамент 115 m² В Ларнаке

Гърция Кипър Ларнака
Цена от 500 000 €
4348 €/m²
Property 45190 photo 1
Property 45190 photo 2
Property 45190 photo 3
Property 45190 photo 4
Property 45190 photo 5
Property 45190 photo 6
  • Обектен код 45190
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 115 m²
  • Област Ларнака
  • Информация Ларнака (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Курортен имот
  • Луксозна къща

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 115 кв.м В Ларнаке в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
440 000 € 6875 €/m²
  • Обектен код 55941
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
500 000 € 3649 €/m²
  • Обектен код 45603
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
470 000 € 3481 €/m²
  • Обектен код 47015
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 3757 €/m²
  • Обектен код 46029
  • Квадратура 173 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
678 030 € 4644 €/m²
  • Обектен код 56588
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
735 000 € 8546 €/m²
  • Обектен код 42316
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 5058 €/m²
  • Обектен код 48791
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 3416 €/m²
  • Обектен код 49253
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
555 000 € 4703 €/m²
  • Обектен код 49702
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
531 508 € 4392 €/m²
  • Обектен код 46828
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин