Продажба - Апартамент 121 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол Гермасойя
Цена от 531 508 €
4393 €/m²
Property 46828 photo 1
Property 46828 photo 2
Property 46828 photo 3
Property 46828 photo 4
Property 46828 photo 5
Property 46828 photo 6

Details

  • Година на строителство: 2019
  • Брой стаи: 3
  • Energy Class: А
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 121 кв.м В Лимассоле. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение. Имотът се облага с ДДС.

Продажба
665 500 € 3759 €/m²
  • Обектен код 45725
  • Квадратура 177 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
756 126 € 6301 €/m²
  • Обектен код 52380
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
705 000 € 4862 €/m²
  • Обектен код 46531
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
489 000 € 5147 €/m²
  • Обектен код 44483
  • Квадратура 95 m²
  • Разстояние до морето 1500 m
Продажба
480 000 € 4800 €/m²
  • Обектен код 45123
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
531 508 € 4392 €/m²
  • Обектен код 46828
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
440 000 € 399 000 € 3990 €/m²
  • Обектен код 47229
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
430 000 € 5058 €/m²
  • Обектен код 48791
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 3257 €/m²
  • Обектен код 49553
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 4297 €/m²
  • Обектен код 44293
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин