Продажба - Апартамент 100 m² В Пафосе

Гърция Кипър Пафос Пафос
440 000 € 399 000 €
3990 €/m²
Property 47229 photo 1
Property 47229 photo 2
Property 47229 photo 3
Property 47229 photo 4
Property 47229 photo 5
Property 47229 photo 6
Property 47229 photo 7
Property 47229 photo 8
Property 47229 photo 9
Property 47229 photo 10
Property 47229 photo 11
Property 47229 photo 12
Property 47229 photo 13

Details

  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1500 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 100 кв.м В Пафосе. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива.

Продажба
460 000 € 3194 €/m²
  • Обектен код 45818
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 1204 €/m²
  • Обектен код 52026
  • Квадратура 332 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
455 000 € 3395 €/m²
  • Обектен код 51998
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
355 000 € 2191 €/m²
  • Обектен код 45076
  • Квадратура 162 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
505 000 € 3156 €/m²
  • Обектен код 51520
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
470 000 € 3481 €/m²
  • Обектен код 47015
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 2264 €/m²
  • Обектен код 52028
  • Квадратура 159 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 3518 €/m²
  • Обектен код 52358
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
590 000 € 3554 €/m²
  • Обектен код 49563
  • Квадратура 166 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
362 320 € 3517 €/m²
  • Обектен код 52434
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин