Продажба - Апартамент 103 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
362 320 €
3518 €/m²
Property 52434 photo 1
Property 52434 photo 2
Property 52434 photo 3
Property 52434 photo 4
Property 52434 photo 5
Property 52434 photo 6
Property 52434 photo 7
Property 52434 photo 8
Property 52434 photo 9
Property 52434 photo 10
Property 52434 photo 11
  • Обектен код 52434
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 103 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 2500 m
  • Разстояние до летището: 92 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 103 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто.

Продажба
330 000 € 2727 €/m²
  • Обектен код 52027
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
344 000 € 3698 €/m²
  • Обектен код 51906
  • Квадратура 93 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
495 000 € 7734 €/m²
  • Обектен код 56452
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
380 000 € 4418 €/m²
  • Обектен код 51113
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
505 000 € 3156 €/m²
  • Обектен код 51520
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
520 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 50616
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 000 € 1992 €/m²
  • Обектен код 51952
  • Квадратура 266 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
365 832 € 4110 €/m²
  • Обектен код 47492
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
435 000 € 3198 €/m²
  • Обектен код 45768
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 622 € 4279 €/m²
  • Обектен код 49738
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин