Продажба - Апартамент 86 m² В Лимассоле

Гърция Кипър Лимасол
380 000 €
4419 €/m²
Property 51113 photo 1
Property 51113 photo 2
Property 51113 photo 3
Property 51113 photo 4
Property 51113 photo 5
Property 51113 photo 6
Property 51113 photo 7
Property 51113 photo 8
Property 51113 photo 9
Property 51113 photo 10
Property 51113 photo 11
Property 51113 photo 12
  • Обектен код 51113
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 86 m²
  • Област Лимассол
  • Информация Лимасол (Кипър)
  • Брой стаи 3

Details

  • Брой стаи: 3
  • разстояние до морето: 1300 m
  • Разстояние до летището: 60 km

Услуги

  • паркинг

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 86 кв.м В Лимассоле. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, градина.

Продажба
330 000 € 3928 €/m²
  • Обектен код 51114
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 1204 €/m²
  • Обектен код 52026
  • Квадратура 332 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
455 000 € 2275 €/m²
  • Обектен код 51970
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
524 300 € 4946 €/m²
  • Обектен код 56595
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
373 680 € 3460 €/m²
  • Обектен код 52435
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
531 508 € 4392 €/m²
  • Обектен код 46828
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 52543
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
530 622 € 4279 €/m²
  • Обектен код 49738
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
360 000 € 2627 €/m²
  • Обектен код 52183
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
305 000 € 3674 €/m²
  • Обектен код 51903
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин